Bahçeli: Terörün kaçacağı yer kalmamıştır

Bahçeli: Terörün kaçacağı yer kalmamıştır

ABONE OL
Nisan 26, 2022 08:00
Bahçeli: Terörün kaçacağı yer kalmamıştır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MHP Genel Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşuyor. Bahçeli’nin açıklamalarının satırbaşları şöyle:

“Biz kadir, kader, kanaat, kıymet, vefa, vecibe biliriz. İhanet, iftira, ihbar, ihtiras bilmeyiz. Biz Türk ve Türkiye sevdalısı MHP’yiz.

MHP ve Cumhur İttifakı milletimizin bekası, ülkemizin bağımsız geleceği için dünden daha önemli bir görevle karşı karşıyadır. Bu görev tarihidir. Stratejik tehditler, küresel senaryoların bugünkü sahnesinden başka bir şey değildir. Dünyanın enerji ve su kaynaklarını kontrol etmek isteyen emperyalizm hunhar oyunlar peşindedir.

Petrol, gaz, su, toprak bitmedikçe savaşlar da bitmeyecektir. Bu kaynaklar tükenmedikçe gözyaşları da dinmeyecektir. Kaybedenler, nehir gibi kanı dökülenler yine mazlumlardır.

Terörizm büyük ve bereketli toprakları sömürmenin, parçalamanın bugünkü bahanesidir. Bunun adı 19’ncu yüzyılda şark meselesiydi. Bugün emperyalizmin hedefi Afrika’nın okyanus kıyısından Doğu Asya’dır. Bu ülkeleri hizaya getirme, rejimlerini dönüştürme projeleri hız kazanmıştır.

Milli egemenliğe dayanan demokratik yöntemlerin tasfiyesi artık hayaldir. Türkiye geri dönülemez bir yoldadır. ‘Kızıl Elmaya kadar varız’ sözü ete kemiğe bürünmüştür.

Türk milleti son sözünü Malazgirt’te söylemiştir. Hiçbir kuşatmaya eyvallah etmedik, hiçbir saldırıya boyun eğmedik. Dün düşmanlar, müflisler vardı, bugün de emperyalizmin piyonları vardı. Dün işgalciler denize süpürülmüştü bugün de teröristler görüldükleri yere gömülmektedir.

PENÇE-KİLİT OPERASYONU

Milli mücadele zaferle pekişerek, vatan düşmandan temizlenmiş ve 1923’te Cumhuriyet ilan edilmişti. Cumhuriyetin 100’üncü yıldönümünde terör belası, bölücülük illeti Türk milletinin makus tarihi olmaktan çıkarılacaktır. Terörün kaçacağı yer kalmamıştır.

Pençe-Kilit harekatıyla Zap bölgesinde bayram temizliği yapılmaktadır. Terör örgütü için güvenli hiçbir yer yoktur. Terör örgütleri kırsal alanlardan sökülüp atılmaktadır. PKK/KCK’nın terör elebaşları nokta operasyonlarla imha edilmiştir.

TSK’mız taktik ve operatif açıdan destan yazmaktadır. Kanlı örgüt eylem yapabilme kabiliyetini yitirmiş, can çekişmeye başlamıştır.

Terörist Duran Kalkan, operasyonların devam etmesi halinde sözde savaşı şehirlere taşıyacaklarını iddia etmiştir. Bursa ve İstanbul’da TÜGVA saldırısı hain saldırı olarak tespit edilmiştir. Terör elebaşlarının cezalandırılacakları günler uzakta değildir. Şehirlerimizde eylem hazırlığı içinde kim varsa tavsiyem kefenlerini de yanlarında taşımalarıdır.

Terörle mücadele koynunda haç taşıyanlara karşı hilalin duruşudur. Terörle mücadele harama karşı helalin şuurudur. Terörle mücadele gazilerimizin, şehitlerimizin alacak davasıdır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.